Stal szlachetna

Oferujemy Państwu szeroka gamę balustrad zewnętrznych i wewnętrznych w rożnych kształtach.

Proste i funkcjonalne, lub ozdobne i różnorodne, jak i posiadające połączenie tych cech.

Wytrzymałe na długie lata, łatwe w pielęgnacji - matowe lub lśniące - z nienagannym wykonaniem i montażem na miejscu.

Możemy zaproponować kilka rozwiązań na miejscu, lub zaproponować nowatorskie rozwiązania dla Państwa potrzeb z najwyższej jakości stali szlachetnej.

Bramy i ogrodzenia

Całe konstrukcje, elementy, lub rozbudowa to nasza specjalność. Nasze konstrukcje ze Stali Nierdzewnej służą naszym klientom bardzo długo, zapewniając solidny, schludny i  wizerunek.

Poręcze i uchwyty

Podobnie jak balustrady są u nas dostępne w rożnych kształtach, łatwe w pielęgnacji i odporne na uszkodzenia. Oferujemy je jako produkt trwały, niezawodny i praktyczny. Dodają także estetyki.

Zadaszenia, konstrukcje i akcesoria

Zachęcamy do konsultacji z nami by omówić także tego rodzaju potrzeby. Gwarantujemy trwałość, bezpieczeństwo w naszych rozwiązaniach, jak i wyjątkowy wygląd. Niezależnie od rozmiaru, wykonamy eleganckie, łatwe w utrzymaniu czystości elementy. Balkony i zabezpieczenia zewnętrzne za także produktami, z którymi mamy duże doświadczenie. Elementy dekoracyjne i użytkowe do sklepów, biur, zakładów przemysłowych, jak i części pojazdów, elementy mebli, wyposażenia restauracji i hoteli, to inne produkty których wykonanie oferujemy.

Szkło lub drewno

Szkło mleczne, bezbarwne, brązowe lub piaskowane. Możliwość wkomponowania w balustradę każdego rodzaju i koloru drewna. Wybór ten pozwala nam i Państwu, najlepiej do swoich potrzeb dobrać materiał do naszej balustrady.

Inne zamówienia i usługi

Niecodzienne rozwiązania, niedostępne elementy, ulepszenia i modyfikacje są także w zakresie naszych usług, wiec zapraszamy do skontaktowania  telefonicznie dla natychmiastowej odpowiedzi.
Prosimy o kontakt na temat spawania, polerowania lub szlifowania stali nierdzewnej.