O nas

Firma Belmin

Oferujemy balustrady wypełniane konstrukcją prętów, szkła lub drewna według Państwa inspiracji. Balkony, bramy, ogrodzenia, Zadaszenia są także dostępne w naszej ofercie.
Wykonujemy elementy i konstrukcje ze Stali Szlachetnej od 1998, stad też nasze doświadczenie w projektowaniu i montażu zapewnia naszym klientom produkty najwyższej jakości.

Stal szlachetna - w której się specjalizujemy - to stal nierdzewna, odporna na korozje, nie ulega uszkodzeniom, jest łatwa w pielęgnacji i zachowuje wygląd czystej i przejrzystej na długie lata. Wykonujemy z niej produkty wewnętrzne i zewnętrzne, w różnorodnych kształtach, często z dodatkami lub wypełnieniem.
Od przełomu wieków stosujemy innowacyjne rozwiązania, najwyższej jakości materiały i precyzyjne wykonanie rożnych elementów ze stali nierdzewnej. Nasze porady i pomysły pozwalają nam polegać i rozwijać się na zadowoleniu i opinii naszych klientów.
 
Gwarantujemy najwyższą jakość i profesjonalną obsługę.
Wykonując zamówienia korzystamy z naszego doświadczenia by stworzyć produkty według Państwa potrzeb, lokalizacji, środowiska, organizacji, stylu życia, a nawet gustu.
Kształt i rozmiar, umieszczenie i mocowanie, uchwyty i zakończenia, ekskluzywny lub klasyczny materiał i wygląd naszego elementu, to tylko niektóre z dziedzin praktyki naszej firmy.

Możemy doradzić rozwiązania dla dodania uroku pomieszczeniom w Państwa domu.
Pomagamy firmom i dużym instytucjom spełniać warunki i normy bezpieczeństwa w nowoczesnym stylu.
Projektantom zapewniamy chętną współprace przy realizacji wizji i nowatorskich pomysłów.
 
Zapewniamy Projekt, Wykonanie, Montaż i Transport.
Napisz do nas lub zadzwoń dzisiaj - z pytaniem o element lub konstrukcje, materiał, wymiary, oraz datę realizacji; dołącz numer kontaktowy lub adres email, a skontaktujemy się z ofertą/propozycją Belmin